Komplet za napajanje Husqvarna 40-B330X/40-C500X
Šifra: 970 84 31-01
Husqvarna 40-B330X/40-C500X napajalni komplet je robustna, a lahka in priročna transportna škatla, ki vsebuje dve bateriji 40-B330X in en hiter polnilnik 40-C500X. 40-B330X je zmogljiva 36V BLi-X baterija z 9 Ah kapaciteto, zasnovana za zahtevne poklicne baterijske aplikacije. 40-C500X je učinkovit hiter polnilnik z močjo polnjenja 500 W in ActiveCool, aktivnim sistemom hlajenja z vgrajenimi ventilatorji. Certifikat UN3480 zagotavlja, da škatla omogoča varno transportiranje litij-ionskih baterij, z odlično toplotno izolacijo in vrhunsko blaženje udarcev z integriranim dovodom. Ergonomske ročke so nameščene na sprednji in zgornji strani za enostavno rokovanje. Premišljena zasnova omogoča zlaganje več škatlic, z dodajanjem Husqvarnine večnamenske adapterske plošče (na voljo posebej) pa je škatlo mogoče povezati tudi s sistemi drugih proizvajalcev.
Preberite več
Ni na zalogi
Garancija 1 leto
Povpraševanje
Natisnite PDF ponudbo
Novost
Opis
Husqvarna komplet za napajanje 40-B330X/40-C500X
Profesionalni komplet za napajanje, ki zagotavlja zanesljivo energijo za vaše Husqvarnine električne naprave. Ta napredni sistem temelji na li-ionski tehnologiji s 36 V napetostjo in kapaciteto 18 Ah, kar omogoča dolgotrajno delovanje z energijo 648 Wh.
Ključne lastnosti
  • Varnost in zaščita – Možnost pritrditve ključavnice ali žične ključavnice za zaščito pred krajo
Lastnosti
Baterijska kemija Li-Ion
Dodatek za Baterijski izdelki
OEEO klasificirano Da
Variacija izdelka BATTERY 40-B330X 40-B330X/40-C500X I EU I BLi-X Power kit
Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) 7.8 kg
Bruto teža artikla 8,000 g
Zmogljivost baterije 18 Ah
Napetost baterije 36 V
Višina velikosti izdelka 215 mm
Višina embalaže 227 mm
Dolžina velikosti izdelka 296 mm
Širina embalaže 305 mm
Širina velikosti izdelka 396 mm
Dolžina embalaže 403 mm
Energija baterije 648 Wh
Sorodni izdelki
Husqvarna K 1 PACE Rail
Preberite več
Ni na zalogi
-20% Novost
Husqvarna 40-C1000X4
Husqvarna B750X/C1800X PACE komplet za napajanje
-20%
Husqvarna K 540i
-20%
Motor Husqvarna BV 30i za virbo letev
Na zalogi
-20%
Husqvarna polnilnik QC80F
-10%
Husqvarna WT 15i
-20%